Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRF9V1B-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
2757434CZRF9V1B-HF attēlsComchip Technology
CZRF9V1B-HF
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    CZRF9V1B-HF
  • Apraksts
    DIODE ZENER 9.1V 200MW 1005
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    9.1V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±3%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1005/SOD-323F
  • Sērija
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums / lieta
    1005 (2512 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    10 Ohms