Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRER52C9V1
Pieprasīt citātu
Latviešu
2234070CZRER52C9V1 attēlsComchip Technology
CZRER52C9V1
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    CZRER52C9V1
  • Apraksts
    DIODE ZENER 9.1V 150MW 0503
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    9.1V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0503 (1308 Metric)
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums / lieta
    0503 (1308 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    10 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 9.1V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 7V