Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > CZRB3110-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
612210CZRB3110-G attēlsComchip Technology
CZRB3110-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CZRB3110-G
  • Apraksts
    DIODE ZENER 110V 3W DO214AA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    110V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.5V @ 200mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AA (SMB)
  • Sērija
  • Jauda - maks
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    225 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 110V 3W ±5% Surface Mount DO-214AA (SMB)
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    500nA @ 83.6V