Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > CPDQ12V0U-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1961365CPDQ12V0U-HF attēlsComchip Technology
CPDQ12V0U-HF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CPDQ12V0U-HF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    23.7V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.5V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402/SOD-923F
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    140W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-923
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    5.9A (8/20µs)
  • Jauda @ Frekvence
    30pF @ 1MHz