Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > CDSZ01100-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
5767226CDSZ01100-HF attēlsComchip Technology
CDSZ01100-HF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CDSZ01100-HF
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 80V 100MA 0201
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.2V @ 100mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    80V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0201 (0603 Metric)
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    4ns
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    0201 (0603 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darba temperatūra - savienojums
    -40°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 80V 100mA Surface Mount 0201 (0603 Metric)
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    500nA @ 80V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    100mA
  • Ietilpība @ Vr, F
    3pF @ 0V, 1MHz