Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > CDBZ310200-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
5479895CDBZ310200-HF attēlsComchip Technology
CDBZ310200-HF
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    CDBZ310200-HF
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO277
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    200V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-277 (Z3)
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    TO-277, 3-PowerDFN
  • Citi vārdi
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 150°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-277 (Z3)
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100µA @ 200V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    10A