Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Taisngrieži - masīvi > CDBV3-40C-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
4563447CDBV3-40C-G attēlsComchip Technology
CDBV3-40C-G
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    CDBV3-40C-G
  • Apraksts
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 40mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    40V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOT-323
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    5ns
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-70, SOT-323
  • Darba temperatūra - savienojums
    125°C (Max)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
    Schottky
  • Diode konfigurācija
    1 Pair Common Cathode
  • Detalizēts apraksts
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 200mA Surface Mount SC-70, SOT-323
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    200nA @ 30V
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    200mA