Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > CDBMTS1150-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
CDBMTS1150-HF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CDBMTS1150-HF
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 150V 1A SOD123S
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    920mV @ 1A
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    150V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123S
  • Ātrums
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123S
  • Darba temperatūra - savienojums
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 150V 1A (DC) Surface Mount SOD-123S
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    500µA @ 150V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    1A (DC)
  • Ietilpība @ Vr, F
    120pF @ 4V, 1MHz