Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > CDBFN1100-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
5800391CDBFN1100-HF attēlsComchip Technology
CDBFN1100-HF
  • Daļas numurs
    CDBFN1100-HF
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais)
    Schottky
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1A (DC)
  • Spriegums - sadalījums
    SOD-323
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Pretestība @ Ja F,
    120pF @ 4V, 1MHz
  • Polarizācija
    SC-76, SOD-323
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    CDBFN1100-HF
  • Paplašināts apraksts
    Diode Schottky 100V 1A (DC) Surface Mount SOD-323
  • Diode konfigurācija
    500µA @ 100V
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD323
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    850mV @ 1A
  • Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
    100V
  • Ietilpība @ Vr, F
    -50°C ~ 150°C
CDBF54-HF
CDBF54-HF
Apraksts: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 1005
Ražotāji: Comchip Technology
Noliktavā
CDBFR0140R
CDBFR0140R
Apraksts: DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 1005
Ražotāji: Comchip Technology
CDBF43
CDBF43
CDBF42
CDBF42