Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV50C401JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
2225736ATV50C401JB-HF attēlsComchip Technology
ATV50C401JB-HF
  • Daļas numurs
    ATV50C401JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 400V 648V DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    400V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    648V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    447V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMC)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    ATV50C401JB-HF-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    7.7A