Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV30C190JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
249254ATV30C190JB-HF attēlsComchip Technology
ATV30C190JB-HF
  • Daļas numurs
    ATV30C190JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    21.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    19V
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    3000W (3kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    97.47A
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Ražotāja daļas numurs
    ATV30C190JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    30.8V