Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV30C100JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1264312ATV30C100JB-HF attēlsComchip Technology
ATV30C100JB-HF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ATV30C100JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    11.1V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    10V
  • Spriegums - sadalījums
    SMC (DO-214AB)
  • Tips
    Zener
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    Automotive
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    3000W (3kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    176.47A
  • Polarizācija
    DO-214AB, SMC
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    ATV30C100JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    17V