Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV06B450JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
4019244ATV06B450JB-HF attēlsComchip Technology
ATV06B450JB-HF
  • Daļas numurs
    ATV06B450JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    45V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    72.7V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    50V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AA (SMB)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    8.25A