Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV06B360J-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6107487ATV06B360J-HF attēlsComchip Technology
ATV06B360J-HF
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ATV06B360J-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 36V 58.1V SMB
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    36V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    58.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    40V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMB (DO-214AA)
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    10.33A