Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV06B251JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
4835149ATV06B251JB-HF attēlsComchip Technology
ATV06B251JB-HF
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    ATV06B251JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 250V 405V DO214AA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    250V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    405V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    279V
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1.48A