Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV06B190JB-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6195871ATV06B190JB-HF attēlsComchip Technology
ATV06B190JB-HF
  • Daļas numurs
    ATV06B190JB-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 19V 30.8V DO214AA
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    19V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    30.8V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    21.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    19.49A