Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ATV02W600B-HF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1167881ATV02W600B-HF attēlsComchip Technology
ATV02W600B-HF
  • Daļas numurs
    ATV02W600B-HF
  • Apraksts
    TVS DIODE 60V 96.8V SOD123
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    60V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    96.8V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    66.7V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-123
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    200W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SOD-123F
  • Citi vārdi
    ATV02W600B-HF-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    2.07A