Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP64CA-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
47452625KP64CA-G attēlsComchip Technology
5KP64CA-G
  • Daļas numurs
    5KP64CA-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 64V 103V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    64V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    103V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    71.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    48.54A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
5KP7.0-B
5KP7.0-B
Apraksts: TVS DIODE 7V 12.6V P600