Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP26CA-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
27299715KP26CA-G attēlsComchip Technology
5KP26CA-G
  • Daļas numurs
    5KP26CA-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 26V 42.1V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    26V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    42.1V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    28.9V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    118.76A