Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP180A-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
9008145KP180A-G attēlsComchip Technology
5KP180A-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5KP180A-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 180V 291.6V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    180V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    291.6V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    200V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    R-6
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    R6, Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    17.15A