Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP13CA-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
58044345KP13CA-G attēlsComchip Technology
5KP13CA-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5KP13CA-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 13V 21.5V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    13V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    21.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    14.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    232.56A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
5KP14
5KP14
Apraksts: TVS DIODE 14V 24.36V P600
Ražotāji: Hamlin / Littelfuse
5KP13C
5KP13C
Apraksts: TVS DIODE 13V 22.58V P600
Ražotāji: Hamlin / Littelfuse
5KP14-B
5KP14-B