Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > 5KP12CA-G
Pieprasīt citātu
Latviešu
15419875KP12CA-G attēlsComchip Technology
5KP12CA-G
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    5KP12CA-G
  • Apraksts
    TVS DIODE 12V 19.9V R-6
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    19.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    5000W (5kW)
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    251.26A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
5KP12CA-TP
5KP12CA-TP
Apraksts: TVS DIODE 12V 19.9V R-6
Ražotāji: Micro Commercial Components (MCC)
5KP13
5KP13
Apraksts: TVS DIODE 13V 22.58V P600
Ražotāji: Hamlin / Littelfuse
5KP12C
5KP12C
Apraksts: TVS DIODE 12V 20.9V P600