Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Kristāli > CM309E7372800AGKT
Pieprasīt citātu
Latviešu
906930CM309E7372800AGKT attēlsCitizen Finedevice Co., LTD.
CM309E7372800AGKT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CM309E7372800AGKT
  • Apraksts
    CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    MHz Crystal
  • Izmērs / Izmēri
    0.461" L x 0.157" W (11.70mm x 4.00mm)
  • Sērija
    CM309E
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-SOJ, 9.60mm pitch
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības režīms
    Fundamental
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kravas ietilpība
    20pF
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.146" (3.70mm)
  • Frekvences tolerance
    ±30ppm
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    7.3728MHz
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    7.3728MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SOJ, 9.60mm pitch