Pieprasīt citātu
Latviešu
3099087IPC0102-S attēlsChip Quik, Inc.
IPC0102-S
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    IPC0102-S
  • Apraksts
    QFN-20 STENCIL
  • ECAD modelis
  • Tips
    QFN/LFCSP
  • Biezums
    0.0040" (0.102mm)
  • Termiskā centrs Pad
  • Sērija
    Proto-Advantage
  • Piķis
    0.016" (0.40mm)
  • Ārējais izmērs
    0.900" L x 1.300" W (22.86mm x 33.02mm)
  • Pozīciju skaits
    20
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    Stainless Steel
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iekšējais izmērs
    0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)