Mājas > Produkti > Prototyping, Fabrication Products > Adapteris, Breakout dēļi > FPC050P040
Pieprasīt citātu
Latviešu
2293284FPC050P040 attēlsChip Quik, Inc.
FPC050P040
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FPC050P040
  • Apraksts
    FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
  • Izmērs / Izmēri
    0.900" x 2.050" (22.86mm x 52.07mm)
  • Sērija
    Proto-Advantage
  • Proto padomes tips
    SMD to DIP
  • Piķis
    0.020" (0.50mm)
  • Pieņemts iepakojums
    FPC Connector
  • Pozīciju skaits
    40
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    FR4 Epoxy Glass
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galda biezums
    0.062" (1.57mm) 1/16"