Pieprasīt citātu
Latviešu
TST36RB02Z
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TST36RB02Z
  • Apraksts
    CONN RCPT PCB 36POS GOLD SCKT
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Sērija
    Trident Rectangular
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.200" (5.08mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.200" (5.08mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    192991-0261-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    4
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    36
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Izolācijas materiāls
    Polyamide (PA), Nylon
  • Izolācijas augstums
    0.531" (13.50mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Mounting Flange
  • Stiprinājuma tips
    Latch Holder
  • Detalizēts apraksts
    36 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
  • Pašreizējais vērtējums
  • Kontaktpersonas tips
    Female Socket
  • Kontaktforma
    Circular
  • Kontaktmateriāls
  • Sazināties ar Length - Post
    0.224" (5.70mm)