Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > PV76L18-32SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
PV76L18-32SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PV76L18-32SW
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    9-35
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Electroless Nickel
  • Sērija
    PV
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IPV76L18-32SW
    PV76L1832SW
  • Orientācija
    W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    32
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold