Pieprasīt citātu
Latviešu
MTB2-23PL2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
11+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MTB2-23PL2
  • Apraksts
    MICRO
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Pārdevēja nenoteikts / piegādātājs nenoteikts
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Cable/Wire
  • Apšuvums
    Unshrouded
  • Sērija
    MTB
  • Rindu atstarošana - miecēšana
  • Piķis - saliekšana
    0.100" (2.54mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Kopējais kontakta garums
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Rindu skaits
    1
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    23
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Mating Stacking Heights
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
    Vendor undefined / Vendor undefined
  • Izolācijas materiāls
    Diallyl Phthalate (DAP)
  • Izolācijas augstums
    0.100" (2.54mm)
  • Izolācijas krāsa
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 23 position 0.100" (2.54mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    3A