Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > MS3106F22-27SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
MS3106F22-27SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MS3106F22-27SW
  • Apraksts
    CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/SCKT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    500VAC, 700VDC
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    22-27
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Sērija
    Military, MIL-DTL-5015, MS
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IMS3106F22-27SW
    MS3106F2227SW
  • Orientācija
    W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    9
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Iespējas
    Cable Clamp, Coupling Nut
  • Stiprinājuma tips
    Threaded
  • Detalizēts apraksts
    9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
  • Pašreizējais vērtējums
    22A, 74A