Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > MDVB1-37PS
Pieprasīt citātu
Latviešu
415124
MDVB1-37PS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MDVB1-37PS
  • Apraksts
    CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    24-32 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Apvalka materiāls, apdare
  • Sērija
    MDVB
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polyester Thermoplastic, Glass Filled
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    3A