Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > MDM-37SSM2
Pieprasīt citātu
Latviešu
MDM-37SSM2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MDM-37SSM2
  • Apraksts
    CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Apvalka materiāls, apdare
    Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
  • Sērija
    83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IMDM-37SSM2
    MDM37SSM2
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • Flange Feature
    Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    3A