Pieprasīt citātu
Latviešu
756140
KPTC7E22-41SW
  • Daļas numurs
    KPTC7E22-41SW
  • Apraksts
    CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    For Female Sockets
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    22-41
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Chromate over Cadmium
  • Sērija
    KPTC
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IKPTC7E22-41SW
  • Orientācija
    W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    41
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polychloroprene
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Ietilpst
  • Mājokļu krāsa
    Olive Drab
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell