Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > KPT08F22-55SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
478139
KPT08F22-55SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KPT08F22-55SW
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    600VAC, 850VDC
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    12-3
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Sērija
    KPT
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IKPT08F22-55SW
    KPT08F2255SW
  • Orientācija
    W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    55
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • Montāžas iezīme
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Iespējas
    Strain Relief
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A