Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > KPT06F18-32SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
KPT06F18-32SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KPT06F18-32SW
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 32POS SOLDER CUP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    600VAC, 850VDC
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    18-32
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Sērija
    KPT
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IKPT06F18-32SW
    KPT06F1832SW
  • Orientācija
    W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    32
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Iespējas
    Strain Relief
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    50.0µin (1.27µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Female Sockets
  • Krāsa
    Olive Drab
KPT06F18-32SWF80
KPT06F18-32SWF80
Apraksts: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP