Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > KPSE02A20-41SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
KPSE02A20-41SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KPSE02A20-41SW
  • Apraksts
    CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SKTS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    600VAC, 850VDC
  • Ierakstiet tipus
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs - Ievietot (konvertēšana no)
    Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
  • Apvalka materiāls, apdare
  • Sērija
    MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Citi vārdi
    IKPSE02A20-41SW
    KPSE02A2041SW
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    41
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Flange
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    KPSE02A20-41SW
  • Liels diametrs piegādāts
    20-41
  • Iespējas
    Backshell
  • Paplašināts apraksts
    41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
  • Apraksts
    CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SKTS
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A