Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDMY50SNMB
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDMY50SNMB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DDMY50SNMB
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    D*M
  • Citi vārdi
    IDDMY50SNMB
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A