Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDMM50SENMB
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDMM50SENMB
  • Daļas numurs
    DDMM50SENMB
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Citi vārdi
    IDDMM50SENMB
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A