Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDMM50PDK87
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDMM50PDK87
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DDMM50PDK87
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Citi vārdi
    IDDMM50PDK87
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
    Grounding Indents, Mounting Brackets
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A