Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDMF50SPG
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDMF50SPG
  • Daļas numurs
    DDMF50SPG
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    D*M
  • Citi vārdi
    IDDMF50SPG
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
DDMF50S
DDMF50S
Apraksts: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT