Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDMAMFT50P
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDMAMFT50P
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DDMAMFT50P
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDDMAMFT50P
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Flange Feature
    Cable Side (M3)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A