Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDMAM78SNM
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDMAM78SNM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DDMAM78SNM
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    5 (DD, D) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    24308-Style, D*MAM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDDMAM78SNM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Rindu skaits
    4
  • Pozīciju skaits
    78
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    78 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    50.0µin (1.27µm)
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub, High Density
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
DDMAM78SF225F0
DDMAM78SF225F0
Apraksts: DSUB 78 F CRIMP F0 SS SHL F225
Ražotāji: Cannon
DDMAM78SNMB
DDMAM78SNMB
Apraksts: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Ražotāji: Cannon
DDMAM78SNMA101
DDMAM78SNMA101
DDMAM78SNMBF225
DDMAM78SNMBF225