Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DDM50POL3
Pieprasīt citātu
Latviešu
DDM50POL3
  • Daļas numurs
    DDM50POL3
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    5 (DD, D)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    D*M
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    50
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A