Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMMK37S
Pieprasīt citātu
Latviešu
144288
DCMMK37S
  • Daļas numurs
    DCMMK37S
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C)
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Citi vārdi
    IDCMMK37S
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    37
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A