Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMMF13W6P
Pieprasīt citātu
Latviešu
DCMMF13W6P
  • Daļas numurs
    DCMMF13W6P
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
  • Wire Gauge
    8-26 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) - 13W6
  • Sērija
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Citi vārdi
    IDCMMF13W6P
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    13 (7 + 6 Coax or Power)
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    13 (7 + 6 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A