Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMME37PE
Pieprasīt citātu
Latviešu
917712
DCMME37PE
  • Daļas numurs
    DCMME37PE
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDCMME37PE
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Flange Feature
    Board Side (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A