Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMM37SA101
Pieprasīt citātu
Latviešu
DCMM37SA101
  • Daļas numurs
    DCMM37SA101
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDCMM37SA101
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A