Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMM21WA4SL
Pieprasīt citātu
Latviešu
DCMM21WA4SL
  • Daļas numurs
    DCMM21WA4SL
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) - 21WA4
  • Sērija
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Citi vārdi
    IDCMM21WA4SL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    21 (17 + 4 Coax or Power)
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A