Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCMF37SPG
Pieprasīt citātu
Latviešu
DCMF37SPG
  • Daļas numurs
    DCMF37SPG
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Sērija
    D*M
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDCMF37SPG
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
DCMF37S
DCMF37S
Apraksts: DSUB 37 F SOD FLOA G30 ZINC