Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DCME27W2P
Pieprasīt citātu
Latviešu
DCME27W2P
  • Daļas numurs
    DCME27W2P
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    8-26 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) - 27W2
  • Sērija
    Combo D®, D*M
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    27 (25 + 2 Coax or Power)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A