Pieprasīt citātu
Latviešu
DCMAMF37SF0
  • Daļas numurs
    DCMAMF37SF0
  • Apraksts
    DSUB 37 F
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Shell Finish biezums
  • Citi vārdi
    IDCMAMF37SF0
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
    37
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Pārošanās cikls
    500
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Thermoplastic
  • Detalizēts apraksts
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position